Logowanie

Aktualności

Zwycięska passa sparingowa podtrzymana!

• autor: szejk_m, 2021-08-04 12:44

W dniu wczorajszym (03.08) rozegraliśmy kolejny ze sparingów w okresie przygotowawczym. Naszym przeciwnikiem była druga drużyna Noteci Gębice. Goście przyjechali w 17-osobowym składzie, jednak bez bramkarza. Z tego powodu do bramki gości "wskoczył" nasz junior Damian Marciniak. Wynik ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny, bo aż 8:0 (3:).

Gospodarze mecz rozpoczęli w następującym ustawieniu: Ciesielski - Łukomski, Gołdyn, Jurkiewicz, Nowak - Losik - Myśliwy, Derenda, Kurtysiak, Wojtarski - Piekarski. W obwodzie trenera pozostali: Paweł Jędrzejczak, Filip Kowalski, Kacper Rogowski, Kamil Wąśniewski oraz zawodnik testowany. Wszyscy z zawodników zagrali w tym spotkaniu.

Pierwsza bramka w meczu wpadła po blisko 20 minutach, gdy to po podaniu Mikołaja Myśliwego z piłką ruszył Patryk Gołdyn, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gości - 1:0. Druga bramka to "prezent" od bramkarza dla naszego zespołu, gdy to Mikołaj Myśliwy podwyższa prowadzenie strzałem z kilku metrów do pustej bramki - 2:0. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka: po szybkim wyrzucie piłki z autu z prawej strony boiska, po mocnym dośrodkowaniu Mateusza Kurtysiaka bramkę zdobywa Kevin Piekarski - 3:0.

Po zmianie stron padło aż 5 bramek.Na 4:0 wynik spotkania po podaniu Szymona Wojtarskiego podwyższył Mateusz Kurtysiak. Po faulu w polu karnym sędzia dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia Mateusz Kurtysiak - 5:0. Kolejna bramka to doskonałe dośrodkowanie z lewej strony boiska przez Patryka Gołdyna, przy którym piłkę głową do bramki skierował Szymon Wojtarski - 6:0. Po zamieszaniu w polu karnym bramkę z najbliższej odległości zdobywa Kamil Wąśniewski (as. Mikołaj Myśliwy) - 7:0. Po kolejnym zamieszaniu w polu karnym piłkę do zawodnika testowanego dogrywa Mateusz Kurtysiak, a ten pierwszy mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans bramkarzowi pieczętując wygraną Gopełka.

Gopło Kruszwica 8:0 Noteć II Gębice.