Logowanie

Aktualności

Podsumowanie okresu przygotowawczego po ostatnim sparingu!

• autor: szejk_m, 2021-08-10 12:51

W piątek rozegrany został ostatni ze sparingów naszej drużyny. O godzinie 18:00 Gopło podejmowało drużynę Piasta Kołodziejewo. Po raz kolejny zwycięstwo odniosła drużyna biało-niebieskich pokonując swoich rywali 3:1 (0:1). Mimo niekorzystnego wyniku do przerwy, nasza drużyna potrafiła odrobić straty i wygrać ten pojedynek.

Gopło mecz rozpoczęło w następującym składzie: Jakub Ciesielski - Jakub Nowak, zawodnik testowany I, Patryk Jurkiewicz, Patryk Gołdyn - Kamil Łukomski, Miłosz Losik, Marcin Derenda - Mateusz Kurtysiak, Szymon Wojtarski - Kevin Piekarski. Po kilkunastu minutach gry kontuzji nabawił się Miłosz Losik, którego miejsce zajął Mikołaj Myśliwy. Dwie bramki padły z rzutów rożnych wykonywanych przez Kamila Łukomskiego. Pierwszą z nich strzelił zawodnik testowany I, a drugą Mateusz Kurtysiak. Trzecia z bramek to bramka samobójcza, kiedy to mocnym dośrodkowaniem po ziemi popisał się Patryk Gołdyn, a piłka odbiła się od obrońcy myląc przy tym bramkarza gości.

1x Bramka samobójcza

Podsumowując, drużyna Gopła rozegrała 7 sparingów, w których aż 6x zwyciężała, a jeden raz remisując.