Logowanie

Aktualności

Porażka z Brześciem Kujawskim

• autor: szejk_m, 2021-10-12 15:05

W minioną sobotę odbyła się 9. Kolejka KEEZA V liga, w której nasza drużyna podejmowała GKS Łokietek Brześć Kujawski. Niestety nasza drużyna przegrała to spotkanie 1:3.

Od samego początku meczy był bardzo wyrównany, w naszym odczuciu z delikatną przewagą Gopła, czego wynikiem było objęcie prowadzenia w tym spotkaniu. W 30 minucie, po prostopadłym podaniu Mateusza Kurtysiaka, z piłką na połowie gości zabrał się Mikołaj Myśliwy, który z zimną krwią stając oko w oko z bramkarzem – dał nam prowadzenie. Blisko 40 minuty spotkania doszło do małego spięcia między zawodnikami obu ekip, a sędzia w niezrozumiałej dla nas decyzji – pokazał Mikołajowi Myśliwemu czerwoną kartkę (gracz gości nie został ukarany choćby kartką żółtą). Od tego momentu musieliśmy radzić sobie w „10”. Niestety po kilku błędach w doliczonym czasie gry pierwszej połowy  w tej samej akcji piłkę na około 20 metrze zebrał zawodnik gości, który strzałem zaskoczył, a tym samym pokonał Jakuba Ciesielskiego. Bramka do szatni nie podcięła nam jednak skrzydeł i przez większość drugiej połowy nie dawaliśmy szans na stworzenie dobrej sytuacji gościom.  Dopiero w 84 minucie, po rzucie rożnym piłkę na 16 zebrał zawodnik gości i nie za mocnym strzałem zaskoczył „Boczka”. 1-2. W tej sytuacji nie pozostało nam nic innego jak tuszyć do ataku. Pomimo kilku okazji – nie udało nam się zdobyć bramki. Konsekwencją odważnej gry naszej drużyny był stracony w 90 minucie gol. Tym samym spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3.

Po tym spotkaniu i całej kolejce nasza drużyna z dorobkiem 12 punktów zajmuje obecnie 8 miejsce w ligowej tabeli.

Skład naszej drużyny: Jakub Ciesielski - Szymon Wojtarski 10` (Jakub Nowak), Patryk Jurkiewicz, Alexandr Lytviak, Pateyk Gołdyn - Mateusz Kurtysiak, Kamil Łukomski, Miłosz Losik (C), Marcin Derenda, Mikołaj Myśliwy - Kevin Piekarski 55` (Patryk Nowacki).

Bramki: Mikołaj Myśliwy (as. Mateusz Kurtysiak)
Czerwona kartka: Mikołaj Myśliwy