Wyjazd do Kruszyna!

• autor: szejk_m, 2021-10-15 19:58

Już jutro w ramach 10. kolejki KEEZA V liga nasz zespół na wyjeździe podejmować będzie kolejnego beniaminka – Kujawiaka Kruszyn. Mecz ten zaplanowano na godzinę 15:00 w Kruszynie .

Na ten moment drużyna Kujawiaka zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. W skład ten wchodzą: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 5 porażek. Bilans bramkowy to: 17-33. Przed tygodniem nasz jutrzejszy przeciwnik na własnym boisku poległ 1:3 Pogoni II Mogilno.

Jeżeli chodzi o nasz zespół, to po zeszłotygodniowej porażce również 1:3 na własnym boisku z GKS Łokietek Brześć Kujawski, Gopło zajmuje 8 miejsce w tabeli – 12 punktów. W skład ten wchodzą: 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki. Bilans bramkowy: 16-10.

Do jutrzejszego spotkania drużyna Gopła przystąpi w dość mocno okrojonym składzie. Trener Mirosław Milewski nie będzie miał do dyspozycji następujących zawodników: Szymon Wojtarski, Szymon Skalski, Norbert Szymczak (wszyscy kontuzja), Michał Kruszczyński, Kamil Łukomski (sprawy osobiste), Mikołaj Myśliwy (zawieszenie). Z racji tego w jutrzejszym spotkaniu szansę na debiuty od pierwszych minut dostaną kolejni młodzieżowcy.