dzisiaj: 549, wczoraj: 1970

Czas na Pogoń II Mogilno

• autor: szejk_m, 2021-10-22 11:13

Już jutro nasi zawodnicy na własnym boisku podejmować będą Pogoń II Mogilno. Spotkanie to rozegrane zostanie w ramach 11. kolejki KEEZA V liga. Warto zaznaczyć, że drużyna z Mogilna pierwotnie spadła z V ligi, ale dzięki wycofaniu się jednego z zespołów IV ligi, spadku uniknął inny IV-ligowiec, a zespół Pogoni nadal występuje na szczeblu V ligi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Poznańskiej 17.

Nasz jutrzejszy przeciwnik zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. W skład ten wchodzą 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 porażki. Bilans zespołu z Mogilna to: 20:22.Przed tygodniem Pogoń zremisowała 1:1 z GKS Baruchowo.

Natomiast drużyna Gopła przeżywa obecnie kryzys zajmując 9 miejsce z dorobkiem 12 punktów. W skład ten wchodzą 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 4 porażki. Bilans bramowy: 17:12. Ostatnie spotkanie naszej drużyny to porażka 2:1 na wyjeździe z Kujawiakiem Kruszyn. Tym samym nasza drużyna nie zaznała zwycięstwa od blisko 5 tygodni.
Mamy nadzieję, że jutrzejszy mecz przy własnej publiczności będzie dobrą okazją, aby zmienić ten stan rzeczy.

O ten rezultat nie będzie jednak łatwo, gdyż do jutrzejszego spotkania po raz kolejny Gopło przystąpi w okrojonym składzie. Trener Mirosław Milewski z powodu kontuzji nie będzie miał do dyspozycji: Szymona Skalskiego, Szymona Wojtarskiego, Norberta Szymczaka. Z powodów osobistych zabraknie również Patryka Nowackiego. Ostatni mecz w ramach zawieszenia z trybun obejrzy Mikołaj Myśliwy. Niepewny jest również występ Michała Kruszczyńskiego.

Będzie to natomiast kolejna okazja dla naszych młodzieżowców na pokazanie się trenerowi z dobrej strony.