Logowanie

Aktualności

Upragnione zwycięstwo nad Pogonią II Mogilno!

• autor: szejk_m, 2021-10-25 10:12

W ubiegły weekend, a dokładnie w sobotę odbyło się spotkanie 11. kolejki KEEZA V liga, w której to nasz zespół na własnym boisku podejmował Pogoń II Mogilno. Po blisko 5 tygodniach bez smaku zwycięstwa, Gopło w końcu odniosło zwycięstwo, pewnie wygrywając 3:0!

Drużyna Gopło od samego początku kontrolowała przebieg meczu, nie pozwalając zagrozić bramce, w której w dniu dzisiejszym strzegł Daniel Pindel! Sami natomiast konstruowali składne akcje, po których stwarzali raz mniejsze a raz większe zagrożenie. Mimo tego do przerwy utrzymywał się wynik 0:0. Pierwsza bramka dla drużyny Gopła padła na początku drugiej połowy. Z rzutu wolnego z okolic 20 metra przymierzył Kamil Łukomski, a piłka trafiła w poprzeczkę i wróciła na plac gry. Tam najszybciej zareagował Alexandr Lytviak, który na wślizgu pakuje piłkę do pustej bramki. 1:0! Kilkanaście minut później w polu karnym faulowany został Mikołaj Wójciak, a sędzie wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Mateusz Kurtysiak, jednak jego intencje wyczuł bramkarz gości broniąc ten strzał. Kilka minut później po rzucie rożnym wykonywanym przez Marcina Derende w powietrzu najlepiej zachował się Jakub Nowak, kierując piłkę do bramki. Trzecia, a zarazem ostatni bramka padła pod koniec meczu, kiedy to Mateusz Kurtysiak odgrywa piętą do Filipa Kowalskiego, a ten mocnym,pewnym strzałem lewą nogą umieszcza piłkę tuż przy słupku bramki. Gopło 3:0 Pogoń.

Skład: Daniel Pindel - Jakub Nowak, Patryk Jurkiewicz, Alexandr Lytviak, Patryk Gołdyn 70` (Kamil Załęcki) - Mateusz Kurtysiak, Marcin Derenda, Mikołaj Wójciak 75` (Filip Kowalski), Miłosz Losik (C), Kamil Łukomski - Kevin Piekarski 80` (Kacper Kornacki)