12. kolejka czyli Piast Kołodziejewo

• autor: szejk_m, 2021-10-29 15:34

Już jutro w ramach 12. Kolejki KEEZA V liga nasz zespół podejmować będzie Piasta Kołodziejewo. Będzie to kolejne z rzędu spotkanie rozgrywane na własnym boisku. Jego początek zaplanowano na godzinę 14:00.

Nasz jutrzejszy przeciwnik zajmuje obecni 6 lokatę w ligowej tabeli. Dorobek punktowy Piasta to 21 punktów, w skład czego wchodzą: 7 zwycięstw i 4 porażki. Bilans bramowy to 39:32. Przed tygodniem drużyna z Kołodziejewa na własnym boisku pokonała Kujawiaka Kruszyn 6:4.

Drużyna Gopła przed tygodniem odniosła upragnione zwycięstwo, czym zakończyła serie spotkań bez zwycięstwa. Jak wiadomo Gopło pewnie pokonało drużynę Pogoni II Mogilno 3:0. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna zajmuje jedną pozycję niżej (7 )niż Piast Kołodziejewo. Różnica punktowa to jednak 6 punktów. Jak dotąd Gopło odniosło 4 zwycięstwa 3 remisy i 4 porażki.

Trener Mirosław Milewski w dniu jutrzejszym nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych graczy: Szymon Wojtarski, Szymon Skalski, Norbert Szymczak, Patryk Gołdyn (wszyscy kontuzja).

Do składu po kontuzji wraca Michał Kruszczyński oraz Jakub Ciesielski, a po zawieszeniu – Mikołaj Myśliwy.

Wszystkich kibiców gorąco zapraszamy na to spotkanie.