Logowanie

Aktualności

Wygrana z Piastem Kołodziejewo!

• autor: szejk_m, 2021-11-01 15:30

W miniony weekend rozegrana została 12. kolejka KEEZA V liga, w której nasza drużyna podejmowała na własnym boisku zespół Piasta Kołodziejewo. Mecz zakończył się zwycięstwem Gopła 1:0!

Od samego początku drużyna Gopła kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń, raz po raz stwarzając sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki - jednak brakowało skuteczności, a także szczęścia. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie spotkania, Gopło w dalszym ciągu stwarzało więcej sytuacji od drużyny z Kołodziejewa. Jedyna bramka padła po dobrym kontrataku w wykonaniu naszej drużyny. Przy piłce znalazł się Mikołaj Myśliwy, który podał ją do Miłosza Losika, a ten podprowadził ją do blisko 25m, gdzie zdecydował się na techniczny strzał, który jak się okazało był na tyle precyzyjny, że dał prowadzenie Gopłu! Do samego końca obie drużyny walczyły o zmianę wyniku, jednak ten stan rzeczy nie uległ już zmianie.

Skład Gopła: Jakub Ciesielski - Jakub Nowak, Patryk Jurkiewicz, Alexandr Lytviak, Kamil Łukomski - Marcin Derenda, Patryk Nowacki 70` (Michał Kruszczyński), Miłosz Losik (C), Kacper Lewandowski, Mikołaj Myśliwy 801 (Kamil Załęcki) - Mateusz Kurtysiak 90` (Filip Kowalski).

Bramki: Miłosz Losik (as. Mikołaj Myśliwy)