Przedostatni sparing drużyny seniorów oraz mecze drużyn...

• autor: szejk_m, 2022-03-04 12:47
Przedostatni sparing drużyny seniorów oraz mecze drużyn młodzieżowych

Jutro (sobota 5 marca) o godzinie 14:00 na bocznym boisku przy ul. Poznańskiej 17 w Kruszwicy zespół Gopła rozegra przedostatni sparing przed rozpoczynającą się 19 marca rundą wiosenną V ligi. Przeciwnikiem biało-niebieskich będą występujące w bydgoskiej A-klasie (grupa II) - Kujawy Markowice

Na półmetku ligowych zmagań Kujawy po 13 kolejkach z dorobkiem 19 punktów zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli. Na ten wynik składa się 6 zwycięstw, 1 remis oraz 6 porażek

Z posiadanych przez nas informacji drużyna z Markowic rozegrała w trwającym okresie przygotowawczym 4 sparingi, w których 4 razy została pokonana przez przeciwnika (2:1 z Dębem Barcin, 8:1 ze Startem Stawki, 2:1 z Unią II Gniewkowo, 6:2 z Zootechnikiem Kołuda Wielka).

Drużyna Gopła przed tygodniem uległa 2:0 GKS-owi Sompolno.

W ten weekend swoje mecze rozegrają również nasze niektóre drużyny młodzieżowe:

Trampkarze w sobotę o godzinie 11:30 na bocznym boisku przy ul. Poznańskiej 17 w Kruszwicy w meczu towarzyskim podejmować będą Hetmana Orchowo.

Młodzicy w ten weekend rozegrają 2 turnieje halowe.
W sobotę udadzą się do Barcina, gdzie od godziny 9:00 mierzyć będą się z zespołami: Dąb Barcin I, Dąb Barcin II, Wisełka Solec Kujawski, Nasz Dom Racice oraz Bzyki Żnin.
Natomiast w niedzielę w turnieju halowym organizowanym przez nasz klub zespół młodzika (gospodarz) wystawi dwa zespoły – Gopło Kruszwica I oraz Gopło Kruszwica II, które również w systemie „każdy z każdym” rywalizować będą drużynami: Dąb Barcin, Nasz Dom Racice I, Nasz Dom Racice II oraz Zjednoczeni Piotrków Kujawski.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w sobotę na stadion przy ul. Poznańskiej 17, a w niedzielę na halę przy ul. Kujawskiej 20 w Kruszwicy.