Wygrana z Kujawiakiem Kowal!

• autor: szejk_m, 2022-03-28 10:23

Ubiegły weekend to powód do zadowolenia naszej drużyny. W sobotnie popołudnie Gopło pokonało po bardzo dobrym meczu Kujawiak Kowal 3:2 (0:1). Pomimo porażki nasz zespół zdołał odrobić starty i w konsekwencji zainkasować 3 punkty.

Od samego początku mecz stał na dobrym poziomie z delikatną przewagą drużyny Gopła. Mimo tego to Kowal dobył pierwszą bramkę w spotkaniu. Bezpośrednio z rzutu rożnego piłkę do bramki skierował zawodnik gości. Pomimo stwarzania groźnych sytuacji szczególnie po strzałach Mikołaja Myśliwego, piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Po zmianie stron głównie to nasz zespół zaczął być skuteczny. Po kapitalnym uderzeniu lewą nogą z okolic 18 metra wyrównanie dał Michał Kruszczyński. Kilkanaście minut później po akcji lewą strona boiska piłkę w pole karne dograł Mateusz Kurtysiak, a bramkę strzałem z pierwszej piłki zdobył Miłosz Losik. Przewaga Gopła z minuty na minutę była co raz większa, a przeciwnik zmuszony wynikiem otwierał się coraz bardziej. Jedna z kontr po składnej akcji naszych zawodników zakończyła się bramką Patryka Nowackiego, który oddał strzał do pustej bramki z okolic 5 metra. Goście minimalnie odrobili straty, kiedy to sędzie wskazał na 11 metr po zagraniu piłki ręką przez Patryka Gołdyna. Wynik meczu nie uległ zmianie i Gopło ostatecznie zainkasowało 3 punkty wygrywając na własnym boisku 3:2!

Skład Gopła:
Jakub Ciesielski - Jakub Nowak, Patryk Jurkiewicz, Patryk Gołdyn, Kamil Łukomski - Szymon Wojtarski 51` (Michał Kruszczyński), Mikołaj Wójciak 46` (Kacper Lewandowski), Marcin Derenda, Miłosz Losik 86`
(Szymon Skalski), Mateusz Kurtysiak 86` (Kamil Madajczyk) - Mikołaj Myśliwy 70` (Patryk Nowacki)

Nie zagrali: Bartek Jadach, Kevin Piekarski

Żółte kartki: Patryk Jurkiewicz, Kamil Łukomski, Kamil Madajczyk

Bramki zdobywali:
0:1 Kowal
1:1 Michał Kruszczyński (as. Kamil Łukomski)
2:1 Miłosz Losik (as. Mateusz Kurtysiak)
3:1 Patryk Nowacki (as. Kacper Lewandowski)
3:2 Kowal