Logowanie

Aktualności

Kolejny podział punktów naszej drużyny!

• autor: szejk_m, 2022-04-04 08:50

W rozegranym spotkaniu 18. kolejki KEEZA V liga, zespół Gopła po raz kolejny dzieli się punktami z przeciwnikiem notowanym znacznie niżej w ligowej tabeli. Mecz w Baruchowie zakończył się wynikiem 0:0.

Spotkanie mogło się rozpocząć bardzo dobrze dla naszego zespołu, kiedy to po rzucie rożnym wykonywanym przez Kamila Łukomskiego, piłka po strzale głową Szymona Sklaskiego ląduje na poprzeczce bramki GKS-u. W kolejnych minutach wydawać się mogło, że Gopło kontroluje przebieg spotkania, jednak to goście stworzyli sobie dogodna sytuację bramkową. Bezpośrednio z rzutu rożnego zawodnik gości trafił w poprzeczkę bramki, a piłka spadła pod nogi jednego z zawodników. Dobrze w tej sytuacji zachował się jednak Jakub Ciesielski broniąc strzał na linii bramkowej. Mecz ten miał spokojny przebieg, dlatego to dopiero w 63` poważniejsze zagrożenie przy bramce stworzyli zawodnicy GKS-u. Na strzał z dystansu zdecydował się jeden z zawodników, a jak się potem okazało piłką wylądowała na spojeniu bramki. Dużą rolę odegrał tutaj silnie wiejący wiatr, który zmylił naszego bramkarza i zmienił trajektorię lotu piłki. Ostatnie 15 minut spotkania to ciągły napór Gopła na swoich rywali. Minuta po minucie stwarzaliśmy sytuację oraz oddawaliśmy strzały. W żadnej z tych okazji piłka nie potrafiła znaleźć drogi do bramki, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0:0.