20. kolejka, a w niej wyjazd do Lubienia Kujawskiego!

• autor: szejk_m, 2022-04-14 09:15

Już w najbliższą sobotę drużyna Gopła uda się do Lubienia Kujawskiego na pojedynek z tamtejszą Lubienianką. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 15:00 i zapowiada się bardzo interesująco gdyż Lubienianka po 19. Kolejkach z dorobkiem 30 punktów zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli, a Gopło z dorobkiem 29 punktów miejsce 8. Obie drużyny dzielą zatem 3 lokaty, a tylko 1 punkt przewagi.

Drużyna Lubienianki przed tygodniem uległa na wyjeździe Kujawiakowi Kruszyn 2:1. Na 5 miejsce i 30 punktów złożyło się 9 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 porażek. Bilans bramkowy: 47:32.

Drużyna Gopła przed tygodniem w meczu na szczycie uległa liderowy rozgrywek Tłochovi Tłuchowo 2:3. Na 8 miejsce i 29 punktów składa się: 8 zwycięstw, 5 remisów oraz 6 porażek. Bilans bramkowy: 33:20.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2:1 dla zespołu Lubienianki. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył wówczas Michał Kruszczyński.

Prezentujemy również wyniki ostatnich potyczek między obiema drużynami:
Sezon 2017/2018:
Lubienianka 2:1 Gopło
Gopło 2:5 Lubienianka
Sezon 2018/2019
Lubienianka 2:0 Gopło
Gopło 5:3 Lubienianka
Sezon 2019/2020
Lubienianka 0:3 Gopło
Mecz w Kruszwicy nie odbył się z powodu pandemii COVID
Sezon 2020/2021
Gopło 3:0 Lubienianka
Lubienianka 2:0 Gopło

Z powodu zawieszenia za żółte kartki (8) nieobecny będzie Marcin Derenda. Pod znakiem zapytanie stoi występ Szymona Skalskiego oraz Mikołaja Myśliwego, którzy skarżą sie na urazy, a w czwartek trenowali indywidualnie. Reszta zawodników z kadry nie ulega zmianie począwszy od początku rundy wiosennej.

Kadra meczowa: Jakub Ciesielski, Bartek Jadach, Jakub Nowak, Patryk Jurkiewicz, Szymon Skalski, Patryk Gołdyn, Kamil Łukomski, Filip Kowalski, Mikołaj Wójciak, Miłosz Losik, Kamil Madajczyk, Patryk Nowacki, Kacper Lewandowski, Mateusz Kurtysiak, Szymon Wojtarski, Mikołaj Myśliwy, Kevin Piekarski, Michał Kruszczyński, Kacper Kornacki.

Jeżeli chodzi o drużyny młodzieżowe, to:

Swoje rozgrywki w III lidze okręgowej A1 zaczynają nasi juniorzy! Pierwszy ich mecz rozpocznie się w piątek (15.04) w Kruszwicy, a rywalem będzie Spójnia Białe Błota. Warto odnotować, że będzie to pierwszy mecz pod okiem nowego trenera - Pawła Brzustowicza!

Reszta z naszych drużyn młodzieżowych zbliżający się świąteczny weekend odpoczywa od boiskowych zmagań.