Logowanie

Aktualności

Porażka z Lubienianką.

• autor: szejk_m, 2022-04-19 10:15

W minioną sobotę w ramach 20. kolejki KEEZA V liga, zespół Gopła uległ 2:1 (1:0) Lubieniance Lubień Kujawski. Od 35 minuty nasz zespół grał w osłabieniu po dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Kacpra Lewandowskiego.

Mecz mógł dobrze ułożyć się dla zespołu Gopła, kiedy to w sytuacji sam na sam mocnym strzałem popisał się Mateusz Kurtysiak. Niestety piłka wylądowała na poprzeczce bramki gości. Lubienianka odpowiedziała groźnym strzałem, który również obił poprzeczkę bramki strzeżonej przez Jakuba Ciesielskiego. Na przerwę Gopło schodziło ze stratą jednej bramki, kiedy to po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi jednego z zawodników naszych rywali, a ten bez problemu skierował ją do bramki. Na domiar złego na przerwę schodziliśmy również ze stratą jednego zawodnika. Dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną zobaczył Kacper Lewandowski. Mimo to nasza drużyna nie zwiesiła głów i na drugą połowę wyszła z zamiarem odrobienia strat. Mimo ataków Gopła to goście podwyższyli prowadzenie, kiedy to strzałem życia prosto w okienko bramki z 20m popisał się jeden z zawodników Lubienianki. Gopło potrafiło odpowiedzieć jedynie jedną bramką, którą po asyście Kamila Madajczyka zdobył Michał Kruszczyński.

Lubienianka Lubień Kujawski 2:1 (1:0) Gopło Kruszwica