Wisła Dobrzyń pokonana!

• autor: szejk_m, 2022-04-25 11:18

W sobotnie popołudnie zespół Gopła podejmował na własnym boisku Wisłę Dobrzyń. Mecz ten, pomimo prowadzenia gości (1:2) do przerwy, ostatecznie zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 3:2!

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Rzut wolny wykonywany przez Michała Kruszczyńskiego w 2 minucie spotkania zablokowany został przez rywali, a piłka trafiła pod nogi Kamila Łukomskiego, który precyzyjnym strzałem w okienko bramki dał nam prowadzenie. Radość biało-niebieskich nie trwała długo, kiedy to po dwóch szybkich akcjach było już 1:2. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W międzyczasie (30 minuta) w miejsce kontuzjowanego Mateusza Kurtysiaka na boisku pojawił sie Szymon Skalski.

Druga połowa spotkania to dominacja Gopła, które wyrównało w 55 minucie za sprawą Miłosza Losika, który po wyjściu bramkarza i jego dobrej interwencji, popisał się lobem trafiając do pustej bramki. Koniówka meczu to prawdziwe emocje i akcja rezerwowych. Dośrodkowanie mz prawej strony boiska popisał się Szymon Wojtarski, a w polu karnym po nieudanym wybiciu piłki przez zawodnika Wisły do piłki dopadł Kacper Kornacki, który strzałem z kilku metrów dał nam 3 punkty!

Bramki zdobywali:
1:0 Kamil Łukomski (as. Michał Kruszczyński) 2`
1:1 Wisła 5`
1:2 Wisła 8`
2:2 Miłosz Losik (as. Michał Kruszczyński) 55`
3:2 Kacper Kornacki (as. Szymon Wojtarski) 90`

Zółte kartki: Marcin Derenda
Nie zagrali: Kamil Madajczyk, Filip Kowalski, Bartek Jadach, Mikołaj Wójciak

Skład Gopła:
Jakub Ciesielski - Jakub Nowak (Kacper Kornacki 80`), Patryk Jurkiewicz, Patryk Gołdyn, Kamil Łukomski - Marcin Derenda, Miłosz Losik, Kacper Lewandowski, Patryk Nowacki, Mateusz Kurtysiak (Szymon Skalski 30`) - Michał Kruszczyński (Szymon Wojtarski 88`).